Вже через декілька днів розпочнеться у Бердянську наукова конференція на тему “Сучасні методи викладання польської мови”. Це вже третій раз коли зустрінемось у Бердянську. Цього року дослідники з Польщі та України обговорюватимуть сучасні методи викладання іноземних мов на прикладі польської мови.
З уваги на епідемічні обмеження частна експертів приєднається до нас в онлайн режимі.
Нижче додаємо програму конференції та семінару.
![](http://kijow.pan.pl/wp-content/uploads/2020/10/plakat-1-2-724x1024.jpg)
![](http://kijow.pan.pl/wp-content/uploads/2020/10/plakat-2-2-724x1024.jpg)